Cienkow Warunki Narciarskie

Warunki Narciarskie w Beskidzie Śląskim

——

Data: 9 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Stoki Narciarskie w Wiśle

Mimo braku nowych opadów śniegu warunki narciarskie w Wiśle są bardzo dobre. Praktycznie wszystkie trasy są naśnieżane oraz ratrakowane, a pokrywa śnieżna jest idealnie utrzymana!

Stoki Narciarskie w Ustroniu

Miasto Ustroń też radzi sobie doskonale z utrzymaniem stoków narciarskich w świetnej jakości. Większość z nich jest ratrakowana i dośnieżana. Pokrywa śnieżna bardzo dobra!

Stoki Narciarskie w Szczyrku

Szczyrk jak pozostałe miejscowości trzyma wysoki poziom przygotowania stoków narciarskich. Większość tra jest ratrakowana i naśnieżana, a pokrywa śnieżna bardzo dobrze utrzymana!

Stoki Narciarskie Istebna

Istebna cały czas na wysokim poziomie trzyma swoje trasy narciarskie, które są naśnieżane i ratrakowane. Większość tras jest utrzymana idealnie!

Stoki Narciarskie Brenna

Brak informacji.

Podsumowanie

Beskid Śląski doskonale wykorzystuje ujemne temperatury do naśnieżania stoków narciarskich. Stoki są perfekcyjnie ratrakowane kilka razy dziennie, a pokrywa śnieżna jest utrzymana w bardzo dobrym stanie.

fot. Stacja Narciarska Cieńków Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.