Warunki narciarskie na dzień: 08.01.2021

Warunki Narciarskie w Beskidzie Śląskim

——

Data: 8 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Stoki Narciarskie w Wiśle

Praktycznie wszystkie stacje narciarskie otwarte. Ujemna temperatura pomaga w utrzymaniu doskonałej powłoki śniegowej. Warunki bardzo dobre mimo braku nowych opadów śniegu.

Stoki Narciarskie w Ustroniu

Mimo braku nowych opadów śniegu, ujemne temperatury pozwoliły na odbudowanie bardzo dobrej powłoki śniegowej. Warunki narciarskie bardzo dobre. Większość stoków otwarta.

Stoki Narciarskie w Szczyrku

Szczyrk tak jak pozostałe miejscowości idealnie nadaję się na wyjazd na narty lub snowboard. Większość stoków otwarta, naśnieżana, ratrakowana. Powłoka śniegu idealna.

Stoki Narciarskie Istebna

W Istebnej również warunki narciarskie bardzo dobre. Stoki naśnieżane i ratrakowane. Powłoka śniegu idealna.

Stoki Narciarskie Brenna

Brak informacji.

Podsumowanie

Mimo braku nowych opadów śniegu, ujemna temperatura pomaga w utrzymywaniu bardzo dobrej powłoki śniegu na większości tras narciarskich.

fot. Czantoria Kolej Linowa Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.