Warunki narciarskie na dzień: 06.01.2021

Warunki Narciarskie w Beskidzie Śląskim

——

Data: 7 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Stoki Narciarskie w Wiśle

Do Wisły wróciła zima. Praktycznie wszystkie stacje narciarskie wykorzystały dobre warunku atmosferyczne: opady śniegu i ujemną temperaturę; do naśnieżenia i wyratraktowania tras. Pokrywa śnieżna na trasach zjazdowych jest idealna.

Stoki Narciarskie w Ustroniu

Ustroń wraca do miast, w których można pojeździć na nartach i snowboardzie. Zimowe warunki powróciły, a wraz z nimi większość wyciągów narciarskich została z powrotem otwarta.

Stoki Narciarskie w Szczyrku

W Szczyrku również pogoda dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy bardzo dobrze przygotowane.

Stoki Narciarskie Istebna

Istebna cały czas jest dostępna dla narciarzy. Ostatnie opady śniegu i ujemna temperatura pomogły w utrzymaniu stoków na wysokim poziomie. Warunki do jazdy na nartach – bardzo dobre.

Stoki Narciarskie Brenna

Brak informacji.

Podsumowanie

Zima powróciła do Beskidu Śląskiego. Opady śniegu i ujemna temperatura pomogły stacją narciarskim przywrócić pokrywę śnieżną do stanu idealnego.

Warunki na większości stoków narciarskich są bardzo dobre.

fot. Skolnity Wisła Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.