Warunki narciarskie na dzień: 05.01.2021

Warunki Narciarskie w Beskidzie Śląskim

——

Data: 5 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Stoki Narciarskie w Wiśle

Zmiany tylko na niekorzyść stoków narciarskich. Nadal znajdziemy czynne, ratrakowane i naśnieżane stoki, ale pokrywa śnieżna posiada braki.

Stoki Narciarskie w Ustroniu

Większość tras zjazdowych jest nieczynna.

Stoki Narciarskie w Szczyrku

Deszczowa pogoda pogorszyła warunki narciarskie. Nadal możemy znaleść stoki, które są ratrakowane i naśnieżane. Pokrywa śnieżna nie jest już idealna.

Stoki Narciarskie Istebna

Trasy narciarskie w większości otwarte. Są sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. Niestety dodatnia temperatura niszczy pokrywę śnieżną.

Stoki Narciarskie Brenna

Większość stoków narciarskich jest nieczynna.

Podsumowanie

Dodatnia temperatura utrudnia proces utrzymania pokrywy śnieżnej nadającej się do jeżdżenia. Mimo trudnych warunków atmosferycznych część stacji narciarskich jest w stanie zapewnić jakość pokrywy śnieżnej nadającej się do jazdy na nartach i snowboardzie.

Śnieg jest mokry i ciężki, miejscami są ubytki, ale nadal można zdjedżać!

Na stokach jest bardzo mała ilość ludzi. Można to wykorzystać do świetnej zabawy bez kolejek przed wyciągami.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.