Warunki Narciarskie 3 styczeń

Warunki Narciarskie w Beskidzie Śląskim

——

Data: 4 styczeń, 2022;
Miejsce: Beskid Śląski.

——

Stoki Narciarskie w Wiśle

Warunki się pogorszyły. Nadal znajdziemy otwarte trasy narciarskie. Na stokach narciarskich mała ilość ludzi. 

Stoki Narciarskie w Ustroniu

Niestety w Ustroniu pogorszyły się warunki narciarskie.  Większość tras zjazdowych jest nieczynna.

Stoki Narciarskie w Szczyrku

Mimo wiosennych warunków atmosferycznych można znaleść czynne trasy zjazdowe. Bardzo mała ilość ludzi na stokach. W pokrywie śnieżnej widać ubytki, które są zabezpieczane przed zjeżdżającymi.

Stoki Narciarskie Istebna

Trasy narciarskie w większości otwarte. Są sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. Niestety wiosenna pogoda nie sprzyja utrzymaniu idealnej pokrywy śnieżnej.

Stoki Narciarskie Brenna

Większość stoków narciarskich jest nieczynna.

Podsumowanie

Niestety warunki z dnia na dzień się pogarszają. Trasy są ratrakowane i naśnieżane, ale widać coraz większe ubytki śniegu.

Dzięki małej ilości ludzi nadal można się świetnie bawić.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.