Warsztaty w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

Warsztaty w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

Warsztaty w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

Data Wydarzenia: 7 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Zgodnie ze swoją tradycją, Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza całe rodziny na warsztaty bożonarodzeniowe! Zajęcia polecamy wszystkim tym, którzy lubią robótki ręczne i uwielbiają własnoręcznie tworzyć ozdoby świąteczne.

Mikra kultywuje świąteczne zwyczajne! Tradycyjne warsztaty bożonarodzeniowe dotyczyć będą wykonywania różnych ozdób choinkowych typu bombki czy łańcuchy. Jak przekonuje Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, takie zajęcia są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w sposób twórczy i wspaniałą okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych przed zbliżającymi się świętami.

Zainteresowanych zachęcamy do udziału w warsztatach bożonarodzeniowych w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, które odbędą się w środę 7 grudnia o godzinie 17:00. Obowiązują zapisy!

fot. Dom Kultury w Mikuszowicach KrakowskichBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.