Wakacyjne przygody w GPN

Wakacyjne Przygody w Gorczańskim Parku Narodowym

Wakacyjne przygody w GPN

Data Wydarzenia: 16 lipca, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Wszystkich entuzjastów spacerów po górach zapraszamy do Gorczańskiego Parku Narodowego na zajęcia przyrodnicze pod nazwą Wakacyjne Przygody na Ścieżkach Przyrody, podczas których z pewnością nie zabraknie wielu atrakcyjnych zadań, zagadek i rozrywki dla całej rodziny. Zbiórka chętnych do wzięcia udziału w warsztatach odbędzie się w dniu 16 lipca o godzinie 15:00 w Gajówce Mikołaja w Łopusznej.

Wakacyjne Przygody w Gajówce na Łopusznej będą pełne przyrodniczych i ekologicznych atrakcji. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się na przyrodniczej ścieżce zadań do wykonania, spróbować odnaleźć ukrytą salamandrę czy przyłączyć się do wyprawy odkrywców. Na uzdolnionych artystycznie czeka pracownia plastyczna, gdzie wykonywane będą dzieła inspirowane naturą.

Z kolei na dobry koniec zajęć przyrodniczych w ramach Wakacyjnych Przygód na Łopusznej przewidziane zostało ognisko z ciepłym poczęstunkiem dla wszystkich zgromadzonych.

fot. Gorczański Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.