Uwaga na utrudnienia drogowe w Bielsku!

Uwaga na utrudnienia drogowe w Bielsku!

Uwaga na utrudnienia drogowe w Bielsku!

Data Wydarzenia: 23 sierpnia – 5 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już w ten weekend odbędą się Dni Bielska-Białej 2022! Z tego powodu na ulicach Bielska przewidywane są spore utrudnienia drogowe, nie tylko na czas trwania festiwalu, ale także na kilka dni przed rozpoczęciem obchodów. Dokładne informacje na ten temat można odnaleźć na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Jak informują przedstawiciele UM, pierwsze problemy z poruszaniem po drogach zaczną się już w dniach od 23 do 25 sierpnia w związku z budową infrastruktury scenicznej na Placu Ratuszowym. Po 25 sierpnia nieprzejezdne będą również okolice parkingu przy ul. Dmowskiego. Od 27 do 28 sierpnia zamknięty będzie fragment ul. 1 Maja oraz ul. Kołłątaja. Z kolei od 1 do 5 września czasowo wstrzymany zostanie ruch przy skrzyżowaniu ul. 11 listopada z ul. Wyzwolenia, a po 4 września utrudnienia drogowe przeniosą się także na skrzyżowania z ul. Szkolną, ul. Żywiecką, ul. ks. Stanisława Stojałowskiego i ul. Ignacego Jana Paderewskiego.

W sumie utrudnienia drogowe w Bielsku potrwają prawie dwa tygodnie. Mieszkańców prosimy o cierpliwość i zachowanie ostrożności na drogach.



Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.