Utrudnienia na szlakach - Nadleśnictwo Bielsko ostrzega!

Utrudnienia na szlakach – Nadleśnictwo Bielsko ostrzega!

Utrudnienia na szlakach - Nadleśnictwo Bielsko ostrzega!

Data Wydarzenia: do 31 listopada, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

Ważna informacja dla turystów, który planują jesienne wyjścia w góry! Nadleśnictwo Bielsko poinformowało o utrudnieniach w przemieszczaniu się, jakie mogą wystąpić w regionie dwóch popularnych szlaków turystycznych w Beskidach. Problemy pojawią się m.in. na terenie leśnictwa Bystra i leśnictwa Lipnik.

Nadleśnictwo Bielsko ostrzega turystów podróżujących przez dwa beskidzkie rejony górskie. Utrudnienia w ruchu turystycznym pojawią się na terenie leśnictw Bystra i Lipnik, a dokładniej na zielonym i żółtym szlaku Kołowrót oraz na czerwonym szlaku w okolicy Straconki na odcinku Groniczki – Przełęcz u Panienki. Powodem powstałych trudności będą prace związane z zagospodarowaniem lasów oraz pozyskiwaniem drewna.

Utrudnienia w poruszaniu się na terenie leśnictw Bystra i Lipnik potrwają przez cały październik aż do końca listopada. W związku z tym Nadleśnictwo Bielsko przeprasza za kłopot i prosi turystów o wybieranie alternatywnych szlaków.

fot. Nadleśnictwo BielskoBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.