Ustrońskie Dożynki - tradycja i dobra zabawa!

Ustrońskie Dożynki – tradycja i dobra zabawa!

Ustrońskie Dożynki - tradycja i dobra zabawa!

Data Wydarzenia: 21 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Koniec wakacji to także pora na zbiory z pól. Z tej okazji Miasto Ustroń zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów na Ustrońskie Dożynki, podczas których nie zabraknie elementów tradycji oraz rozrywki. Będą tradycyjne obrzędy dożynkowe, a także występy artystyczne czy koncerty. Dobra zabawa gwarantowana!

Ustrońskie Dożynki rozpoczą się jak zwykle korowodem dożynkowym. Po tradycyjnych obrzędach w formie wspólnej modlitwy w oprawie muzycznej znanych chórów z Ustronia nadejdzie czas na część artystyczną. Na scenie wystąpią m.in. Estrada Ludowa “Czantoria” i Estrada Regionalna “Równica”. Na koniec odbędzie się zabawa taneczna pod kierownictwem Janusza Śliwki z zespołem.

Ustrońskie Dożynki odbędą się już w niedzielę 21 sierpnia. Część tradycyjna obchodów zacznie się o godzinie 14:00, natomiast zabawa taneczna będzie mieć miejsce po godzinie 17:00. Więcej informacji na stronie Miasta Ustroń.

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.