Ustrońska Jesień Muzyczna w Prażakówce

Ustrońska Jesień Muzyczna w Prażakówce

Ustrońska Jesień Muzyczna w Prażakówce

Data Wydarzenia: 21 października – 11 listopada, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Już po raz dwudziesty trzeci w Prażakówce odbędzie się Ustrońska Jesień Muzyczna, czyli seria koncertów i występów o charakterze klasycznym. Na deskach scenicznych w Miejskim Domu Kultury w Ustroniu wystąpi cały szereg wspaniałych artystów, od utalentowanych instrumentalistów począwszy, a na gwiazdach kabaretu skończywszy.

Jak co roku Miejski Dom Kultury Prażakówka zadbał o solidne opracowanie muzyczne i doborowy skład artystów. I tak podczas tegorocznej Ustrońskiej Jesieni Muzycznej w Ustroniu pojawi się kolejno:

  • Łukasz Jemioła, gitarzysta, wokalista i songster specjalizujący się w utworach typu retro;
  • Mumio, czyli kabaretowa grupa teatralna świętująca w tym roku swoje 24. urodziny;
  • Adam Makowicz, muzyk jazzowy i wirtuoz fortepianu;
  • Magdalena Kumorek, zawodowa aktorka filmowa (m.in. Agnieszka Dunin z serialu Samo życie) i wokalistka z zamiłowania;
  • Lunatyp, czyli zespół grający muzykę z gatunku piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej;

Ustrońska Jesień Muzyczka w Prażakówce rozpocznie się w najbliższy piątek 21 października o godzinie 19:00 – zaczniemy od koncertu retro w wykonaniu Łukasza Jemioły, podczas którego usłyszymy niezapomniane przeboje Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty i Czesława Niemena.

fot. Miejski Dom Kultury Prażakówka – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.