Ustroń - bezpłatne piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem

Ustroń – bezpłatne piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem

Ustroń - bezpłatne piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem

Data Wydarzenia: 9 i 10 lipca, 2022;
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński

——

Dobra wiadomość dla fanów wędrówek, zwiedzania i rowerów! W Ustroniu ruszył cykl weekendowych, bezpłatnych pieszych i rowerowych wycieczek z przewodnikiem, które odbywać się będą przez cały sezon letni. Mają one do celu zachęcanie do aktywności fizycznej oraz prezentowanie ciekawych miejsc kulturowych i historycznych regionu.

Aby móc wybrać się na jedną z bezpłatnych pieszych i rowerowych wycieczek z przewodnikiem, wystarczy wziąć własny prowiant i obowiązkowo kask w przypadku rowerzystów, a także stawić się na Ustrońskim Rynku. Najbliższe zaplanowane wyprawy odbędą się 9 i 10 lipca – w sobotę pojedziemy do Muzeum Wiktorii Kossak i Chlebowej Chaty, w niedzielę zaś zawędrujemy do Żabiego Kraju. Obie potrwają około 3-4 godziny.

Dokładny harmonogram bezpłatnych pieszych i rowerowych wycieczek z przewodnikiem można znaleźć na stronie internetowej Miasta Ustroń.

fot. Miasto Ustroń – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.