Urodziny Browaru Zamkowego w Cieszynie

Urodziny Browaru Zamkowego w Cieszynie

Urodziny Browaru Zamkowego w Cieszynie

Data Wydarzenia: 17-18 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Browar Zamkowy Cieszyn świętuje swoje 176. urodziny! Z tej okazji na terenie cieszyńskiego browaru odbędzie się wielkie świętowanie w wyjątkowym, świątecznym klimacie w postaci dwudniowego jarmarku bożonarodzeniowego z licznymi atrakcjami.

Na wszystkich chętnych do świętowania urodzin Browaru Zamkowego czeka wiele atrakcji! Jako że zbliżają się już święta Bożego Narodzenia, przygotowano jarmark bożonarodzeniowy ze stoiskami lokalnych rzemieślników i artystów, na których zobaczymy perełki regionalnego rękodzieła. Nie zabraknie też specjalnych urodzinowych niespodzianek dla odwiedzających!

Urodziny Browaru Zamkowego Cieszyn obchodzić będziemy w najbliższy weekend 17 i 18 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00. Wstęp wolny – każdy może się czuć zaproszony na przyjęcie!

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.