Uphill MTB Stożek w Wiśle już w ten weekend!

Uphill MTB Stożek w Wiśle już w ten weekend!

Uphill MTB Stożek w Wiśle już w ten weekend!

Data Wydarzenia: 15 października, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Miłośników sportowych wrażeń zapraszamy do Wisły Łabajów, gdzie w sobotę 15 października odbędzie się kolejna edycja ekstremalnego wyścigu rowerowego pod górę, czyli Uphill MTB Stożek! Do wspólnego kibicowania zawodnikom zachęcają organizatorzy – Miasto Wisła oraz Ośrodek Narciarski na Stożku.

Uphill MTB Stożek to impreza z wieloletnimi tradycjami, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych w Wiśle i okolicach. Co roku wiślańskie zawody przyciągają uwagę najlepszych kolarzy w Polsce i traktowane są jako swoiste zakończenie sezonu kolarskiego. Trasa o dystansie 3,8 kilometra wraz z przewyższeniem wynoszącym 380 metrów uważana jest za jedną z najtrudniejszych tego typu w naszym kraju. W wyścigu liczy się tylko jak najszybszy przejazd, więc będzie się działo!

Kibiców zapraszamy do Wisły Łabajów już od godziny 11:00 w sobotnie przedpołudnie. Na uczestników Uphill MTB Stożek czekają wyjątkowe nagrody, m.in. statuetki dla Najszybszej Wiślanki i Najszybszego Wiślanina. Kto wie, być może doczekamy się pobicia niepokonanego rekordu trasy! Więcej szczegółów na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu.

fot. Miasto Wisła – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.