Ujsoły zapraszają dzieci na ferie zimowe!

Ujsoły zapraszają dzieci na ferie zimowe!

Ujsoły zapraszają dzieci na ferie zimowe!

Data Wydarzenia: 16-20 stycznia, 2023;
Miejsce: Ujsoły, powiat żywiecki;

——–

Z okazji nadchodzących ferii zimowych Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Ujsołach organizuje serię ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży z okolicy. To wspaniały pomysł na wypełnienie czasu wolnego od szkoły.

CKSiR w Ujsołach zadbał o to, by dzieci nie nudziły się w trakcie ferii zimowych – dlatego specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, sportowych i kreatywnych. Seria składać się będzie z pięciu spotkań, pośród których znajdzie się m.in. przygotowywanie pizzy według własnej kompozycji, warsztaty z fryzjerstwa, wyjazd na basen czy zajęcia fotograficzne w plenerze.

Na zajęcia zapraszamy do Amfiteatru w Ujsołach w czasie ferii zimowych w dniach od 16 do 20 stycznia w godzinach porannych. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej CKSiR Ujsoły.

fot. CKSiR Ujsoły – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.