Ujsoły - wybór nowego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP i Komisji Rewizyjnej na lata 2021-2026

Bielsko Biała – Kamienica wpisana do rejestru zabytków nieruchomych województwa śląskiego

——

Data Wydarzenia: 17 październik.
Miejsce:Ujsoły.

——

Uroczystość rozegrała się w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujsołach. Spotkanie, oprócz wyboru nowego zarządu, zakładało również podsumowanie i ocenę działań poprzedniej kadencji oraz ogólną ewaluację dokonań straży pożarnej z regionu.

Na miejscu obecni byli reprezentanci czterech jednostek OSP z Gminy Ujsoły, a także zaszczytni goście, m.in. Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnej Rzeczpospolitej Polskiej, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Żywcu, przewodnicząca Rady Gminy Ujsoły i sołtysi okolicznych wsi Złatna, Glinka oraz Soblówka.

W trakcie trwania zjazdu nadano honorowe odznaczenia w postaci złotych i brązowych medali dla dzielnych strażaków za ich wierną służbę oraz za zasługi na rzecz pożarnictwa. Dwaj nagrodzeni otrzymali wspaniałe wyróżnienia: Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza i Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Następnie wybrano nowy skład kadry zarządzającej Oddziału Gminnego ZOSP RP w Ujsołach. Prezesem Zarządu został Tadeusz Piętka z OSP w Złatnej, z kolei na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej wybrano Ryszarda Śleziaka z OSP w Złatnej.

Fotografia: UG Ujsoły

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.