Udane rozpoczęcie drugiej części sezonu w KS Sprint

Udane rozpoczęcie drugiej części sezonu w KS Sprint

Udane rozpoczęcie drugiej części sezonu w KS Sprint

Data Wydarzenia: 21 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Druga część sezonu lekkoatletycznego rozpoczęła się wyjątkowo dobrze dla KS Sprint. Zawodnicy z bielskiego klubu sportowego triumfowali podczas I Mityngu im. Jana Dery na Stadionie Miejskim w Tychach, który odbył się w niedzielę 21 sierpnia. Sportowej młodzieży z Bielska-Białej udało się osiągnąć kilka wspaniałych rezultatów oraz awans do Mistrzostw Polski U-16.

Na swojej stronie internetowej KS Sprint informuje, że młodzi zawodnicy zaliczyli powakacyjny sprawdzian formy wręcz śpiewająco. Aż czwórka z nich zdobyła pierwsze miejsce w różnych dyscyplinach spotowych, w tym biegu przez płotki czy biegach krótkich na dystans 60 metrów. Z kolei Piotr Sokołowski, bielski kulomiot, dzięki pchnięciu na odległość 12,18 metrów zakwalifikował się do Mistrzostw Polski U-16.

To naprawdę dobre rozpoczęcie drugiej części sezonu lekkoatletycznego! Kolejny test formy zawodników z KS Sprint już wkrótce, czyli 27 sierpnia podczas mityngu pod nazwą Witaj Szkoło na stadionie w Wapienicy w Bielsku-Białej.

fot. KS Sprint Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.