Turniej siatkówki plażowej z BBOSiR

Turniej siatkówki plażowej z BBOSiR

Turniej siatkówki plażowej z BBOSiR

Data Wydarzenia: 31 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W to upalne lato mamy idealną propozycję dla miłośników sportu, ruchu i rywalizacji! Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji (w skrócie BBOSiR) zaprasza w niedzielę 31 lipca na turniej siatkówki plażowej przy pływalni Start w Cygańskim Lesie. Oprócz siatkarskich zmagań uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących, które odbywać się będą równolegle z toczącymi się rozgrywkami.

Turniej siatkówki plażowej z BBOSiR realizowany będzie w kilku kategoriach w zależności od liczby zgłoszonych zawodników: główna to mężczyźni OPEN, ale w razie potrzeby organizatorzy wyróżnią także osobne klasyfikacje dla par mieszanych i par kobiet. W trakcie przerwy od zmagań uczestnicy będą mogli liczyć na imprezy towarzyszące, w tym turnieje gier planszowych, gry terenowe, konsultacje trenerskie oraz aqua areobik.

Warto pojawić się na turnieju siatkówki plażowej przy pływalni Start, ponieważ do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na np. kursy językowe, laserowy paintball czy przejazd koleją liniową Szyndzielnia. Zapisy trwają do 25 lipca – wystarczy wysłać emaila ze zgłoszeniem do BBOSiR.

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.