Turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w piłce nożnej

Turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w piłce nożnej

Turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w piłce nożnej

Data Wydarzenia: 9 lipca, 2022;
Miejsce: Węgierska Górka, powiat żywiecki;

——

Nadchodzi wydarzenie w sam raz dla lokalnych kibiców piłkarskich! W sobotę 9 lipca na boisku sportowym w Cięcinie już po raz trzydziesty odbędzie się Turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w piłce nożnej, podczas którego z pewnością nie zabraknie sportowych emocji i sporej ilości zdrowej rywalizacji. Wstęp wolny dla wszystkich!

W Turnieju o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka wezmą udział najlepsze piłkarskie kluby sportowe z okolicy, które rywalizować będą o tytuł najlepszej drużyny i, oczywiście, wspomniany wcześniej pamiątkowy puchar. To będzie doskonała okazja do wsparcia swoich ulubieńców na murawie oraz do wspólnej zabawy.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka podzielony jest na dwie kategorie: o godzinie 11:00 zagrają dzieci, a o godzinie 14:00 seniorzy.

fot. Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.