TS Podbeskidzie z pierwszą porażką

TS Podbeskidzie z porażką na sam początek sezonu

TS Podbeskidzie z pierwszą porażką

Data Wydarzenia: 17 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

To z pewnością nie był udany początek sezonu Ekstraklasy dla zespołu z Bielska-Białej. Po wprowadzeniu szeregu zmian kadrowych i technicznych bielscy piłkarze wychodzili na murawę pełni nadziei i marzeń o sukcesie. Niestety, podczas meczu rozpoczynającego ligowe rozgrywki w dniu 17 lipca ekipa TS Podbeskidzie zaliczyła porażkę z drużyną Arka Gdynia.

Z początku nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii. Bielszczanie kilkukrotnie znajdowali się oko w oko z bramkarzem przeciwnika, lecz żaden z ich strzałów nie był celny. Jednakże agresywna gra zawodników Arki Gdynia spowodowała najpierw faul, a potem bramkę w drugiej połowie meczu. Po utracie gola piłkarze TS Podbeskidzia nie grali już z taką werwą, co wcześniej. Dodatkowe 5 minut również nie pomogło im wyrównać.

Koniec końców spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Arki Gdynia. Pamiętajmy jednak, że to dalej początek sezonu. Kolejna szansa na wykazanie się już wkrótce, a dokładniej 25 lipca, kiedy TS Podbeskidzie zagra w meczu wyjazdowym z Odrą Opole.

fot. TS Podbeskidzie / Szymon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.