TS Podbeskidzie kontra Wisła Kraków - kolejny remis

TS Podbeskidzie kontra Wisła Kraków – kolejny remis

Data Wydarzenia: 22 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Kolejny remis na koncie bielszczan! W sobotnim meczu drużyna TS Podbeskidzie zremisowała na wyjazdowym spotkaniu na stadionie Wisły Kraków. Walka była zacięta, padała bramka za bramką, ale żadnej z ekip nie udało się wyjść na prowadzenie.

Rozgrywka na krakowskim stadionie należała do wyjątkowo dynamicznych i agresywnych. Już w 6. minucie sędzia ukarał jednego z bielszczan żółtą kartką za zbyt ostre wejście, potem z boiska zeszło dwóch zawodników. Pierwszego gola strzelił kapitan TS Podbeskidzie Kamil Biliński w pierwszej połowie meczu. Jednakże prawdziwa walka rozpoczęła się dopiero w drugiej części spotkania – ostatnia, wyrównująca bramka padła w doliczonym czasie gry, co pozwoliło bielskiej ekipie odetchnąć z ulgą.

Ostatecznie starcie TS Podbeskidzie z Wisłą Kraków zakończyło się wynikiem 3:3.  To już drugi remis z rzędu dla bielszczan. Kolejna szansa na zwycięstwo za tydzień, 29 października, kiedy bielski zespół podejmie u siebie Sandecję Nowy Sącz.