Trzecie miejsce dla Orlików z Cieszyna!

Trzecie miejsce dla Orlików z Cieszyna!

——

Data Wydarzenia: 3 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

Piłkarska drużyna orlików z klubu UKS Cieszyn zaliczyła dobry start w lokalnym turnieju halowym zorganizowanym w niedzielę 2 stycznia w Raciborzu na Górnym Śląsku. Cieszyńskie młodziki miały okazję pograć z bardziej doświadczonymi przeciwnikami, lecz mimo dzielących ich różnic Orliki zupełnie nie odstawały od reszty i finalnie zakończyły swój występ na 3 miejscu w tabeli.

Młodzi zawodnicy z UKS Cieszyn pokazali się od bardzo dobrej strony. W trakcie rozgrywek udało im się pokonać trzy z pięciu innych drużyn (AP Rymer Rybnik, Gol Racibórz i LKS Tworków II) przy dość sporej przewadze w bramkach, wszystko za sprawą naprawdę ładnych akcji oraz wspólnych zagrań.

Dzięki swojemu zaangażowaniu w grę, Cieszyńskie Orliki zremisowały punktowo z inną drużyną – o niższej lokacie zadecydowała mniejsza ilość strzelonych goli. Ostatecznie, po otarciu się o drugie miejsce, UKS Cieszyn zajęli ostatnie miejsce na podium, co stanowi wspaniały początek nowego piłkarskiego roku i pomyślną wróżbę na przyszłość.

 

fot. UM Cieszyn / Sport

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.