Trzecia porażka Podbeskidzia na własnym stadionie

Trzecia porażka Podbeskidzia na własnym stadionie

Trzecia porażka Podbeskidzia na własnym stadionie

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Bielscy piłkarze mają pecha na własnym stadionie! W sobotę 20 sierpnia TS Podbeskidzie zagrało mecz z Puszczą Niepołomice na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej – niestety, bielszczanie zawiedli swoich kibiców i przegrali tylko jedną bramką. To już trzecia porażka Podbeskidzia w tym sezonie.

Spotkanie TS Podbeskidzie z Puszczą Niepołomice nie zachwycało, zarówno jeśli chodzi o grę piłkarzy, jak i panujące warunki atmosferyczne. Podczas pierwszej połowy rzęsiście padał deszcz, co przełożyło się na brak wykorzystania żadnej z akcji przez oba zespoły. Decydująca bramka padła dopiero pod koniec drugiej połowy meczu – strzelił ją Łukasz Sołowiej z Puszczy Niepołomice. Kapitan Podbeskidzia Kamil Biliński miał szansę wyrównać w ostatnich minutach spotkania, ale nie zdołał pokonać bramkarza przeciwników.

W ten sposób, ku niezadowoleniu wiernych kibiców, mecz TS Podbeskidzie z Puszczą Niepołomice zakończył się wynikiem 0:1. Co ciekawe, to już trzecia porażka bielskiego zespołu na własnym stadionie. Szansa na odkucie się w dniu 27 sierpnia, kiedy bielszczanie zagrają mecz wyjazdowy z drużyną Stal Rzeszów. Miejmy nadzieję, że tym razem szczęście dopisze!

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.