Tragedia w Żywcu - wybuch gazu w osiedlu mieszkaniowym

Tragedia w Żywcu – wybuch gazu w osiedlu mieszkaniowym

——

Data Wydarzenia: 21 grudzień, 2021;
Miejsce: Żywiec, osiedle Pod Grapą.

——

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w dniu 21 grudnia w późnych godzinach popołudniowych na terenie Żywca, dokładniej w jednym z mieszkań znajdującym się na parterze budynku mieszkalnego przy osiedlu Pod Grapą. Z niewiadomych przyczyn nagle nastąpił wybuch gazu.

Ze wstępnych ustaleń strażaków, którzy zostali wezwani natychmiast na miejsce zdarzenia, wynikają pierwsze fakty dotyczące okoliczności tego okropnego wydarzenia. Najprawdopodobniej był to zwykły wypadek – 53-letni mężczyzna mieszkający na parterze próbował podłączyć butlę z gazem i wówczas doszło do wybuchu. Niestety, 53-latek został przetransportowany do szpitala z poparzeniami głowy.

Nie wiadomo, co było powodem eksplozji. Co ciekawe, druga osoba, w chwili wybuchu przebywająca w tym samym mieszkaniu co ranny, w ogóle nie ucierpiała.

fot.OSP Żywiec – Sporys

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.