Spektakl Teatralny Weekend z R. - "A Surfeit of Lovers" w Żywcu

Spektakl Teatralny Weekend z R. – “A Surfeit of Lovers” w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 29 październik, godzina 19:00.
Miejsce: Żywiec, Żywieckie Centrum Kultury.

——

Tym razem w Żywieckim Centrum Kultury odbędzie się spektakl teatralny pod anglojęzycznym tytułem.

Nie trzeba jednak wyciągać słowników i tłumaczy kieszonkowych – na deskach teatralnych wystąpią polscy artyści, popularne gwiazdy kina i telewizji. Aby zobaczyć mistrzowską farsę oryginalnie autorstwa Robina Hawdona, zachęcamy do wykupienia biletów na piątek 29 października na godzinę 19:00.

Bohaterzy historii rzeczywiście cierpią na tytułowy nadmiar miłości. Fabuła rozgrywa się w latach 20. XX wieku w Londynie.

Clarise i Roger to szczęśliwe, zgodne, spełnione małżeństwo, ale pozory, oczywiście, mylą. Wystarczy jedna niespodziewana zmiana planów, by ich “miłość” stała się nagle ogromnym problemem. Odwołany wyjazd Rogera sieje istny chaos w poukładanym planie Clarise. Teraz przykładna żoneczka musi się nieźle natrudzić, by ukryć przed mężem swój sekret.

Cała sprawa wywołuje wachlarz komplikacji różnego formatu, a dobrze ułożony związek czeka ciężka próba. Co się stanie? Jaką tajemnicę skrywa Clarise? I czy zatajenie jej przed Rogerem w ogóle wchodzi w grę?

Szykuje się komedia wypełniona po brzegi zwrotami akcji, intrygami, niesamowitymi pomysłami i cudownie wykreowanymi postaciami.

W obsadzie wystąpią aktorzy żywcem wzięte z telewizora: m.in. Aneta Zając, Wojtek Błach, Łukasz Płoszajski i Rafał Kwietniewski, gwiazdy serialu “Pierwsza Miłość”.

Spektakl Teatralny Weekend z R. - "A Surfeit of Lovers" w Żywcu

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.