Teatr Polski rozpoczyna nowy sezon teatralny

Teatr Polski rozpoczyna nowy sezon teatralny

Teatr Polski rozpoczyna nowy sezon teatralny

Data Wydarzenia: od 16 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Tradycyjnie w połowie września Teatr Polski w Bielsku-Białej rozpoczyna nowy sezon teatralny 2022/2023. W repertuarze nie zabraknie starych dobrych spektakli oraz nowości scenicznych. Zaczniemy od serii niezawodnych komedii, by potem wkroczyć w bardziej ambitny zestaw z premierowym musicalem w tle.

W nowym sezonie teatralnym powrócą najbardziej popularne spektakle, które wcześniej przyjęły się bardzo dobrze pośród bielskiej publiczności. We wrześniu w repertuarze znajdą miejsce sprawdzone komedie: Seks dla Opornych, Kogut w Rosole czy Letycja i lubczyk. W październiku szykuje się premiera magicznego polskiego musicalu Sztukmistrz z miasta Lublina. Z kolei w grudniu zobaczymy słynnego Skąpca Moliera i usłyszymy koncert przebojów Krzysztofa Krawczyka – oba wydarzenia odbędą się w ramach sylwestrowego wieczoru z Teatrem Polskim.

Nowy sezon teatralny w Teatrze Polskim zaczynamy już 16 września o godzinie 19:00 z fantastyczną komedią rodem z lat 50. XX wieku pod tytułem Pół Żartem, Pół Sercem. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem biletów na stronie internetowej bielskiego teatru.

fot. Teatr PolskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.