Teatr Polski - koncert kolęd Wiktorii Węgrzyn-Lichosyt

Teatr Polski – koncert kolęd Wiktorii Węgrzyn-Lichosyt

Teatr Polski - koncert kolęd Wiktorii Węgrzyn-Lichosyt

Data Wydarzenia: 20-21 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Kolędy, kolędy i jeszcze raz kolędy! Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza na wspólne kolędowanie przed świętami Bożego Narodzenia! Niezwykły koncert kolęd poprowadzi Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt, wielokrotnie doceniana przez publiczność aktorka związana z bielskim teatrem.

Nic tak nie łączy Polaków, jak wspólne kolędowanie! W tym roku wyjątkowy przedświąteczny koncert kolęd poprowadzi Wikoria Węgrzyn-Lichosyt, aktorka Teatru Polskiego, której niezwykła charyzma i przepiękny głos pozwoliły jej zdobyć uznanie widzów oraz wiele nagród teatralnych. Artystka wraz z grupą muzyków wykona dla publiczności cały repertuar najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.

To ostatnia szansa na zakup biletów! Koncertu kolęd Wiktorii Węgrzyn-Lichosyt można posłuchać w Teatrze Polskim jeszcze tylko przez dwa dni, we wtorek i środę 20 i 21 grudnia o godzinie 18:00 lub 19:30.

fot. Teatr PolskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.