Spektakl teatralny "Pomoc Domowa" w Bielsku-Białej

Spektakl teatralny “Pomoc Domowa” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 28 listopad, godzina: 16:00; 9:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki.

——

W Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kultury rozegra się niepowtarzalna komedia o perypetiach miłosnych, zdradzie, kłamstwie i tajemnicy. Ci, którzy uwielbiają być trzymani w napięciu do ostatniej minuty oraz ci, którzy po prostu lubią się pośmiać, powinni rozważyć wykupienie biletów na niedzielę 28 listopada na godzinę 16:00 lub 19:00.

Sztuka, oryginalnie autorstwa Marca Camolettiego, opowiada o niezwykle zakręconej historii dwóch, a nawet trzech par z perspektywy tytułowej pomocy domowej.

Wbrew pozorom, Nadia, zwykła sprzątaczka i pomywaczka, widzi o wiele więcej, niż myśli jej pracodawca. Błyskotliwa i zaradna dziewczyna jest bowiem świadkiem spotkań obojga państwa ze swoim kochankiem i kochanką. Niepozorna pomoc domowa pociąga za sznurki w tejmiłosnej spirali. Szybka akcja, zabawne dialogi i przede wszystkim sekret do utrzymania w tajemnicy – całość sprawia, że spektakl porywa za serce, a także bawi do łez.

Obsadę wypełniają po brzegi aktorzy znani z ekranu telewizora: w rolach głównych wystąpią m.in. Krzysztof Ibisz, Michał Piróg, Piotr Pręgowski czy Dominika Gwit.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.