Teatr Lalek Banialuka świątecznie dla dzieci

Teatr Lalek Banialuka świątecznie dla dzieci

Teatr Lalek Banialuka świątecznie dla dzieci

Data Wydarzenia: do 7 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, a wraz z nimi święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Teatr Lalek Banialuka oferuje specjalny repertuar dla dzieci, by powoli wprowadzić je w nadchodzący świąteczny klimat. Szczególnie polecany jest spektakl pod tytułem Urodziny w Nigdylandii.

Urodziny w Nigdylandii są najnowszą propozycją w repertuarze Teatru Lalek Banialuka. To ciepła, wielowarstwowa, zabawna opowieść o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu własnej tożsamości, poruszająca niezwykle ważny dla dzieci temat rodziny, przyjaźni oraz macierzyństwa. Opowiada o przygodach Kocia, którego największym marzeniem jest się urodzić, co w końcu udaje mu się osiągnąć podstępem – niestety, zamiast do kociej rodziny trafia do rodziny myszek, dlatego z pomocą przyjaciół wyrusza na poszukiwanie swojej prawdziwej mamy.

Ta wzruszająca historia z pewnością przybliży dzieciom magię nadchodzących świąt. Na rodzinny spektakl zapraszamy niemal codziennie – sztuka wystawiana będzie aż do 7 grudnia. Więcej szczegółów na stronie internetowej Teatru Lalek Banialuka.

fot. UM BB / Teatr Lalek BanialukaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.