Targi świąteczne "Fajne Rzeczy" w Galerii Bielskiej BWA

Targi świąteczne “Fajne Rzeczy” w Galerii Bielskiej BWA

——

Data Wydarzenia: 4-5 grudzień; godzina 10-18, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Galeria BWA.

——

W pierwszy grudniowy weekend w Galerii BWA odbędą się wyjątkowe targi pod hasłem “Fajne Rzeczy”. To już trzecia edycja specjalnego jarmarku świątecznego w Bielsku-Białej, podczas którego można się zaopatrzyć w naprawdę unikalne przedmioty w atrakcyjnych cenach. Stoiska będą otwarte dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 18:00 w oba dni.

Na bielskich targach zaprezentują się lokalni artyści i utalentowani rękodzielnicy z regionu. Na swoich straganach przedstawią autorskie, nieszablonowe dzieła, które idealnie nadadzą się na oryginalny podarunek dla rodziny oraz przyjaciół. Nie zabraknie m.in. ceramiki i naczyń, ozdobnej biżuterii i tekstyliów, akcesoriów dla czworonogów, elementów dekoracyjnych i innych, równie ciekawych rzeczy, wszystkie w klimacie nadchodzących świąt, lecz nie tylko.

Będąc w pobliżu, warto odwiedzić bielską Galerię – z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie na ten magiczny, świąteczny czas.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.