Tadeusz Papierzyński o wyprawie w Himalaje

Tadeusz Papierzyński o wyprawie w Himalaje

Tadeusz Papierzyński o wyprawie w Himalaje

Data Wydarzenia: 17 listopada, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Oto kolejna propozycja dla miłośników podróżniczych wojaży! W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J.Śniegonia w Wiśle wystąpi Tadeusz Papierzyński, himalaista rodem z Istebnej, który przy kubku dobrej kawy opowie o swojej październikowej wyprawie w Himalaje.

Tadeusz Papierzyński to istebniański himalaista z zamiłowania, który ma na swoim koncie m.in. wspinaczkę na szczyt Matterhorn w Alpach Pennińskich (4478 m n.p.m). Na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle podróżnik opowie jednak o Himalajach i o zdobyciu dwóch nepalskich szczytów Ama Dablam i Island Peak, czego dokonał w październiku tego roku.

Na pełną emocji opowieść o podboju Himalajów w wykonaniu Tadeusza Papierzyńskiego zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle już w czwartek 17 listopada o godzinie 16:30.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.