Szwecja - podium dla Karoliny Kukuczki

Szwecja – podium dla Karoliny Kukuczki

——

Data Wydarzenia: 22 listopada, 2021;
Miejsce: Gällivare, Szwecja.

——

Reprezentanci prosto z Beskidów znani są na całym świecie. Tym razem ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej odniosła kobieta, pochodząca z Koniakowa Karolina Kukuczka. W rywalizacji juniorek w biegu narciarskim na dystans 10 kilometrów przy użyciu techniki klasycznej organizowanych w dalekiej Szwecji przez Międzynarodową Federację Narciarską zajęła zaszczytne drugie miejsce.

O podium rywalizowała z grupą Szwedek, które obsadziły pozostałe najwyższe lokaty. W sumie Karolina Kukuczka była jedną osobą spoza Szwecji, które zakwalifikowały się do pierwszej piątki. To dla niej naprawdę spory sukces, największy jak do tej pory. Polka próbowała swoich sił także w sprincie oraz biegu techniką dowolną, gdzie zdobyła wysokie szóste miejsce.

W ten sposób biegaczka z Koniakowa zaliczyła niesamowicie obiecujący początek sezonu.

Komentarze (1)

Beskidzki Turysta

Gratulacje dla naszej Karoliny!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.