Wisła: "Szlak bez śmieci - niech Wisła świeci!"

Beskid Śląski

Wisła: Szlak bez śmieci – niech Wisła świeci!

Dzisiaj rusza II Edycja zabawy “Czysta Wisła”, poprzez wspólną zabawę razem wysprzątamy Wisłę.

Problem ze śmieciami na szlakach od czasów pandemii jest ogromny. W Beskidach są przypadkowe osoby, które nigdy nie powinny się tam pojawić. W każdym miejscu widać puszki po piwie, papierki, chusteczki higieniczne.

Szlaki Beskidzkie toną w śmieciach. Niestety musimy to posprzątać. Jeżeli tego nie zrobimy to taki zaśmiecony krajobraz zostanie z nami na zawsze.

Smutne, że tak ludzie potrafią się zachowywać w górach, ale razem z miastem Wisła w ten weekend pokażemy jak wyglądają prawdziwi turyści!

Posprzątamy szlaki jeszcze raz, a za każdy worek śmieci dostaniemy fajne upominki w postaci: nasion kwiatów, sadzonek drzew i karmników dla ptaków.

Data wydarzenia: 7 – 9 Maja
Miejsce: Miasto Wisła

Komentarze (6)

Świetna inicjatywa! 🙂

spoko inicjatywa tylko czy ma to jakikolwiek sens? Bez kar za smiecenie na szlakach turystycznych ludzie nadal beda smiecic.

Fajna macie ta strone.

To prawda na szlakach w Beskidach jest pełno śmieci. Co roku jeździmy w Beskidy na grzybobranie, w ostatnim sezonie wszędzie było można znaleść puszki i butelki po piwach. Człowiekowi serce pęka.

Byłam wczoraj, kilogramy śmieci, ogromne worki na śmieci były pełne. Niestety jak się schodzi pare metrów ze szlaku to nadal leżą paczki po papierosach i puszki po pieach 😐

Podobno ponad 200kg smieci zebrano wczoraj!! Ludzie opamietajcie sie!! Zwracajcie uwage smiecacym!!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.