Szczyrk - Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy

Szczyrk – Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy

Szczyrk - Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy

Data Wydarzenia: 10 grudnia, 2022;
Miejsce: Szczyrk, powiat bielski;

——

Sezon na świąteczne kiermasze czas rozpocząć! W Szczyrku odbędzie się Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego nie zabraknie licznych atrakcji dla wszystkich tych, którzy nie mogą się już doczekać tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy to jeden z najpopularniejszych kiermaszy świątecznych w Beskidach. Co roku gromadzi tysiące turystów chętnych do skorzystania z różnorodnych atrakcji – a jest z czego wybierać! Będą stoiska z dekoracjami świątecznymi i lokalnymi przysmakami, warsztaty rękodzielnicze, kolędowanie z zespołem Włóczykije czy Zespołem Regionalnym Ondraszek i wiele innych rozrywek! Dodatkowo wydarzenie odwiedzi Świąteczny Konwój Radia Zet, a wraz z nim punkt z gorącą czekoladą, strefa karaoke, animacje plastyczne i namiot kulinarny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Beskidzkim Jarmarku Bożonarodzeniowym, na który zapraszamy na plac św. Jakuba w Szczyrku w sobotę 10 grudnia w godzinach od 12:00 do 22:00.

fot. UM SzczyrkBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.