Zgon małżeństwa w średnim wieku w Szczyrku

Szczyrk – tajemniczy zgon małżeństwa w średnim wieku

Zgon małżeństwa w średnim wieku w Szczyrku

Data Wydarzenia:  8 maja, 2022;
Miejsce: Szczyrk, powiat bielski;

——

Do nieprawdopodobnego zdarzenia doszło w dniu 8 maja w miejscowości Szczyrk. We wczesnych godzinach porannych służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zgonie kobiety w jednym z domów przy ulicy Salmopolskiej, a opis sytuacji wskazywał na zatrucie czadem. Z tego powodu OSP Szczyrk, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja pospieszyli z pomocą.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w domu czekały dwie ofiary – 53-letnia kobieta i jej 60-letni mąż. Pomimo przeprowadzenia przez lekarzy resuscytacji krążeniowo-oddechowej małżeństwa nie udało się uratować. Co dziwne, oboje nie mieli żadnych zewnętrznych obrażeń, nie znaleziono też śladów włamania, dlatego wykluczono udział osób trzecich. Początkowo podejrzewano, że powodem ich śmierci było zatrucie czadem, czyli dwutlenkiem węgla. Jednak po sprawdzeniu domu specjalną aparaturą okazało się, że w powietrzu nie wykryto czadu.

Tajemnicę zgonu małżeństwa ze Szczyrku odkryto jeszcze tego samego dnia. Lekarze ustalili, że 53-latka doznała nagłej niedyspozycji zdrowotnej – podejrzewano u niej atak serca. Natomiast jej mąż, tuż po wezwaniu pogotowia, również dostał zawału w wyniku ogromnego stresu. To nieprawdopodobny scenariusz, którego wprost nie sposób było przewidzieć.

fot. OSP Szczyrk
Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.