Sylwestra na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej nie będzie!

Sylwestra na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej nie będzie!

Sylwestra na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej nie będzie!

Data Wydarzenia: 18 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy przykrą wiadomość dla mieszkańców Bielska-Białej! W tym roku Sylwestra na Placu Ratuszowym nie będzie – takiej informacji udzielił rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego Tomasz Ficoń. W swoim wywiadzie dla portalu informacyjnego bielsko.info wyjaśnił powody takiej decyzji.

Dlaczego Sylwester na Placu Ratuszowym się nie odbędzie? Jak twierdzi rzecznik prasowy Tomasz Ficoń, Prezydent Miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski był zmuszony odwołać sylwestrową imprezę z powodu trudnej sytuacji finansowej bielskiego samorządu związanej ze zmniejszającymi się dochodami, wysokim poziomem inflacji w kraju i rosnącymi cenami energii. Mówiąc wprost, miasto szuka oszczędności i po prostu nie może sobie pozwolić na organizację takiego przedsięwzięcia.

Rzecznik prasowy Tomasz Ficoń zapewnia jednak, że pomimo kłopotów finansowych Święta na Starówce odbędą się zgodnie z planem – impreza ta wpisała się na stałe w kalendarz bielskich wydarzeń ze względu na swój ponadczasowy, rodzinny charakter.

fot. Bielskie Centrum KulturyBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.