5 grudnia: Święty Mikołaj na lodzie w Cieszynie

5 grudnia: Święty Mikołaj na lodzie w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 5  grudnia; godzina: 11:30,  2021.
Miejsce: Cieszyn.

——

Dla młodych entuzjastów łyżew, hokeja i jazdy na lodzie przewidziano niepowtarzalną sposobność do zabawy w tematyce świątecznej tuż przed zbliżającymi się Mikołajkami. W Cieszynie w niedzielę 5 grudnia o godzinie 11:30 sam Święty Mikołaj pojawi się na lodowisku miejskim, by odpocząć od pracy i obowiązków, a przy okazji spotkać się z najmłodszymi w nietypowej odsłonie. Taka okazja nie trafia się zbyt często!

Sama jazda na łyżwach, nawet ze Świętym Mikołajem u boku, może wydawać się nieco monotonna, zwłaszcza dla starszych dzieci lub tych posiadających bardziej rozwinięte umiejętności w zakresie łyżwiarstwa czy hokeja. Z tego powodu, aby uniknąć nudy, na lodowisku powstanie tor przeszkód, który najmłodsi będą musieli pokonać razem z Mikołajem. To niezwykle przyjemne urozmaicenie zwykłego jeżdżenia po lodzie z pewnością spotka się z aprobatą każdego młodocianego mistrza łyżew!

Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy informacja, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.