Święto Ziemniaka, czyli festyn rodzinny z MDK Bielsko

Święto Ziemniaka, czyli festyn rodzinny z MDK Bielsko

Święto Ziemniaka, czyli festyn rodzinny z MDK Bielsko

Data Wydarzenia: 17 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

MDK Bielsko i Rada Osiedla Biała Północ serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na niepowtarzalny festyn rodzinny, czyli Święto Ziemniaka! Jak sama nazwa wskazuje, w programie imprezy królować będą potrawy ziemniaczane. Nie zabraknie też dobrej zabawy dla całych rodzin z dziećmi. Wstęp wolny dla wszystkich!

Święto Ziemniaka jest wspaniałą okazją na to, by dobrze zjeść i porządnie się pobawić. Na festynie dominować będą dania z ziemniaka, w tym oczywiście uwielbiane przez dzieci frytki. Oprócz pysznego jedzenia w programie znajdzie się także koncert zespołu Włóczykije, konkursy z nagrodami i strefa zabawy dla najmłodszych z dmuchanymi zjeżdżalniami i Ciuwcią Beskidzką. Na koniec imprezy MDK przewidziało dyskotekę osiedlową.

Święto Ziemniaka z MDK Bielsko odbędzie się już w sobotę 17 września w godzinach od 15:00 do 21:00 na placu zabaw przy ul. Chłopickiego i Krausa.

fot. MDK BielskoBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.