Święto Trzech Braci w Cieszynie - bezpłatne koncerty gwiazd! 

Święto Trzech Braci w Cieszynie – bezpłatne koncerty gwiazd!

Święto Trzech Braci w Cieszynie - bezpłatne koncerty gwiazd! 

Data Wydarzenia: 24-25 czerwca, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

W ostatni weekend czerwca w Cieszynie odbędzie się 30. jubileuszowa edycja Święta Trzech Braci, która w tym roku zaskakuje uczestników bezpłatnymi koncertami! Taką decyzję podjął organizator imprezy, czyli dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy”.

W odpowiedzi na głosy mieszkańców i turystów, dwa pierwsze dni festiwalu, 24 i 25 czerwca, zmieniły charakter na darmowy, w skutek czego na cały szereg koncertów znakomitych gwiazd obowiązuje teraz wstęp wolny!

W programie Święta Trzech Braci zaplanowano mnóstwo atrakcji, które teraz będą otwarte dla ogółu bez żadnych opłat. Pośród bezpłatnych koncertów znajdą się występy znakomitych gwiazd. W piątek 24 czerwca wystąpią m.in. CLEO, OSTR i Meek, Oh Why, a w sobotę 25 czerwca zagra legendarny zespół Varius Manx – większość artystów pojawi się na zewnątrz Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków lub na Scenie nad Olzą.

Jeśli macie już bilety na Święto Trzech Braci, nie musicie się martwić – organizator zapewnia, że koszt zakupionych wcześniej biletów na dwa pierwsze dni festiwalu zostanie zwrócony nabywcom, a dodatkowo będą oni mieli pierwszeństwo przy wydawaniu wejściówek tuż przed wejściem. Natomiast ci, którzy wykupili cały trzydniowy karnet, otrzymają zwrot połowy biletu.

Płatny wciąż zostaje koncert zespołu Kult, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.