Święto Soły w Gminie Radziechowy-Wieprz

Święto Soły w Gminie Radziechowy-Wieprz

Święto Soły w Gminie Radziechowy-Wieprz

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Radziechowy-Wieprz, powiat żywiecki;

——

Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Gminie Radziechowy-Wieprz organizuje pierwszą, jubileuszową edycję nowego festiwalu pod nazwą Święto Soły, czyli pewnego rodzaju hołdu dla jednej z największych rzek w powiecie żywieckim. Do wspólnej zabawy zapraszamy w dniu 20 sierpnia już od godziny 10:00. Zapewniamy, że będzie się działo!

Święto Soły w Gminie Radziechowy-Wieprz ma szansę stać się naprawdę ciekawą propozycją festiwalową! W programie imprezy przewidziano atrakcje dla dzieci i dorosłych: będą dmuchańce, gry i zabawy, warsztaty tematyczne, a także zabawa z DJ-em, odłonięcie akwarium biotopowego czy wystawa owadów. Oprócz tego w ramach festynu lokalne koła rybackie zorganizowały zawody wędkarskie na rzece Sole. Nie zabraknie też koncertów, występów artystów i pysznego jedzenia!

Te i inne atrakcje będą do zobaczenia w Gminie Radziechowy-Wieprz na pierwszym w regionie Święcie Soły! Wstęp wolny dla wszystkich! 

fot. Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.