Święta na Starówce w Bielsku-Białej

Święta na Starówce w Bielsku-Białej

Święta na Starówce w Bielsku-Białej

Data Wydarzenia: 6 i 16-18 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Jak co roku Urząd Miasta Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury i Miejski Dom Kultury organizują Święta na Starówce, czyli najpopularniejszy bielski jarmark świąteczny z występami artystycznymi, wspólnym kolędowaniem i ciekawymi warsztatami. Obchody rozpoczną się tradycyjnie od rozświetlenia choinki miejskiej.

Święta na Starówce to impreza, która na stałe wpisała się w grudniowy kalendarz imprez w Bielsku-Białej. Co roku przyciąga uwagę mieszkańców i turystów dzięki przepiękniemu oświetleniu, bogatej ofercie stoisk czy licznym atrakcjom. W tym roku w programie imprezy nie zabraknie kiermaszu ozdób świątecznych, strefy zabaw dla dzieci, wspólnego kolędowania, pokazu ognia, dyskotek czy licznych koncertów – na scenie wystąpią m.in. zespół Włóczykije, zespół NoToHop, zespół Beskid i Chór Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Tradycyjnie Święta na Starówce rozpoczną się od rozświetlenia choinki miejskiej, które odbędzie się już we wtorek 6 grudnia o godzinie 18:00. Z kolei na świąteczny jarmark i pozostałe atrakcje zapraszamy w dniach od 16 do 18 grudnia.

fot. Święta na Starówce / UM BBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.