Świece adwentowe na Ustrońskim Rynku

Świece adwentowe na Ustrońskim Rynku

Świece adwentowe na Ustrońskim Rynku

Data Wydarzenia: 27 listopada, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Jak co roku Miejski Dom Kultury Prażakówka zaprasza wszystkich mieszkańców I turystów na wydarzenie o nazwie Rozpalmy razem świece adwentowe na Ustrońskim Rynku. Przez cztery niedziele z rzędu na uczestników czeka ciekawa oferta kulturalna w postaci koncertów i świątecznych atrakcji.

Tradycyjnym elementem wydarzenia jest rozpalanie świec adwentowych na Ustrońskim Rynku, po jednej na każdą niedzielę adwentu. Prażakówka zadbała, by co tydzień obrzędowi towarzyszyły koncerty i konkursy o tematyce świątecznej – w programie przewidziano występy kapel regionalnych, wspólne kolędowanie, spotkanie ze Świętym Mikołajem czy uroczyste rozświetlenie choinki.

Zapalmy razem świece adwentowe na Ustrońskim Rynku i przygotujmy się razem do nadchodzących świąt! Pierwsza niedziela adwentu już 27 listopada – po uroczystości o godzinie 15:00 wystąpi zespół Estrada Ludowa Czantoria.

fot. Miejski Dom Kultury Prażakówka – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.