Światowy Dzień Turystyki - darmowe atrakcje i konkurs!

Światowy Dzień Turystyki – darmowe atrakcje i konkurs!

Światowy Dzień Turystyki - darmowe atrakcje i konkurs!

Data Wydarzenia: 27 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniu 27 września obchodzimy Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji Kolej Liniowa Szyndzielnia i władze Miasta Bielsko-Biała zapraszają turystów i mieszkańców na bezpłatne atrakcje turystyczne: oprócz darmowych wejściówek na wieżę widokową będzie również można wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Kolej Liniowa Szyndzielnia świętuje Światowy Dzień Turystyki poprzez bezpłatne wejścia na wieżę widokową. Aby skorzystać z promocji, należy w dniu 27 września kupić bilet na kolejkę w normalnych godzinach jej funkcjonowania (od 09:00 do 17:30) i pokazać się z nim na górnej stacji przy wieży. Warto skorzystać z okazji, ponieważ z platformy widokowej rozciąga się wspaniała panorama na Bielsko-Białą oraz Beskid Mały, Śląski i Żywiecki.

Z kolei Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej w ramach Światowego Dnia Turystyki organizuje konkurs rekreacyjno-turystyczny pod nazwą W góry! – polega on na zdobywaniu pieczątek ze zdobytych szczytów górskich. Na pierwsze 130 osób, którym uda się wspiąć na 3 z 5 wybranych gór (Kozia Góra, Szyndzielnia, Magurka Wilkowicka, Chrobacza Łąka, Błatnia) czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Światowy Dzień Turystyki - darmowe atrakcje i konkurs!

Informacje na temat bezpłatnego wejścia na wieżę widokową znajdziecie na stronie internetowej Kolei Liniowej Szyndzielnia, a o konkursie dowiecie się więcej na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

fot. Kolej Liniowa Szyndzielnia / UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.