światowej sławy tenisiści na kortach w Bielsku

Światowej sławy tenisiści na kortach w Bielsku

światowej sławy tenisiści na kortach w Bielsku

Data Wydarzenia: 17 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Miłośników sportowych emocji serdecznie zachęcamy do wizyty w Bielsku-Białej, gdzie na kortach w BKT Advantage odbędzie się 4. kolejka Lotto Super Ligi w tenisie ziemnym – zobaczymy spotkanie dwóch znaczących klubów tenisowych ze światowej sławy tenisistami w zespołach. Do obejrzenia tego emocjonującego spektaklu zapraszamy w niedzielę 17 lipca.

Lotto Super Liga to nowoczesna rywalizacja polskich klubów tenisowych o tytuł drużynowego Mistrza Polski, która trwa już od 29 maja. Główny finał rozgrywek odbędzie się dopiero pod tego koniec roku. Tym razem nadeszła pora na kolejną rundę kwalifikacji – zespół z Podbeskidzia podejmie u siebie ekipę z Parku Tenisowego Olimpia z Poznania. 

W reprezentacji obu drużyn nie zabraknie światowej sławy tenisistów. W barwach Podbeskidzia wystąpi Katarzyna Kawa, 132. rakieta kobieca, która dopiero co powróciła z londyńskiego Wimbledonu, z kolei dla poznaniaków zagra Leo Borg, syn legendarnego szwedzkiego tenisisty Bjorna Borga. Na kortach w Bielsku-Białej podziwiać będziemy również wschodzącą gwiazdę czeskiego tenisa, młodziutką Lindę Noskową.

fot. Katarzyna Kawa Official – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.