Świąteczny konwój Radia Zet w Szczyrku, Ustroniu i Bielsku

Świąteczny Konwój Radia Zet w Szczyrku, Ustroniu i Bielsku

Świąteczny konwój Radia Zet w Szczyrku, Ustroniu i Bielsku

Data Wydarzenia: 8-18 grudnia, 2022;
Miejsce: Szczyrk, Ustroń, Bielsko-Biała;

——

Radio Zet wkrótce wyruszy w Polskę! W tym roku Świąteczny Konwój jednej z najpopularniejszych stacji rradiowych w kraju wystartuje już 8 grudnia, a jego trasa przebiegać będzie przez trzy duże beskidzkie miasta – Szczyrk, Ustroń i Bielsko-Białą.

Jak co roku Świąteczny Konwój Radia Zet odwiedzi najpiękniejsze jarmarki i wydarzenia świąteczne na południu Polski. Doskonale znany z anteny Zetki charyzmatyczny Kamil Nosel poprowadzi konwój przez trzy miasta beskidzkie:

  • w sobotę 10 grudnia odwiedzi Beskidzki Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczyrku;
  • 11 grudnia zawita na uroczystość rozpalenia trzeciej świecy adwentowej w Ustroniu;
  • z kolei w dniu 17 grudnia wpadnie z wizytą na Święta na Starówce w Bielsku-Białej;

W ramach Świątecznego Konwoju przewidziano mnóstwo atrakcji! Radio Zet przygotowało m.in. strefę pysznej czekolady, animacje plastyczne, warsztaty kulinarne czy świąteczne karaoke. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

fot. Radio ZetBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.