Świąteczny Koncert Kolęd Teatru Piasku

Świąteczny Koncert Kolęd Teatru Piasku

Świąteczny Koncert Kolęd Teatru Piasku

Data Wydarzenia: 20 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W bielskim Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja wystąpi Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, który zaprezentuje niesamowity Świąteczny Koncert Kolęd. To jeden z nielicznych występów, jakie grupa oferuje w tym roku na terenie miasta Bielska-Białej.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny to grupa artystów, którzy specjalizują się w tworzeniu niezwykłych widowisk artystycznych i wizualnych. Wykonywany przez nich w okresie zimowym Świąteczny Koncert Kolęd przedstawia historię Bożego Narodzenia malowaną piaskiem, śpiewem i harfą. Nie zabraknie wzruszających wykonań najpiękniejszych polskich kolęd ani magicznej atmosfery świąt.

Zapraszamy do wysłuchania Świątecznego Koncertu Kolęd w wykonaniu Teatru Piasku, który odbędzie się już 20 grudnia o godzinie 19:00 na auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja.

fot. Teatr Piasku Galitsyna Art Group – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.