Świąteczny Jarmark "Zimowa Kraina" w Lipowie

Świąteczny Jarmark “Zimowa Kraina” w Lipowie

——

Data Wydarzenia: 4-6 grudnia, 10-12 grudnia, 17-23 grudnia w godzinach od 09:00 – 19:00;
Miejsce: Centrum Lipowa.

——

Miejscowość Lipowo w powiecie żywieckim przyłącza się do ogólnopolskich przygotowań do zbliżających się świąt. Aby przybliżyć mieszkańcom oraz turystom świąteczny klimat, władze wsi organizują pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy pod hasłem “Zimowa Kraina”, gdzie znajdą się ciekawe atrakcje, stoiska z wyrobami rękodzielniczymi i nie tylko.

Pierwszy etap festiwalu już wkrótce – 4 grudnia odbędzie się otwarcie jarmarku, podczas którego o godzinie 17:00 nastąpi uroczyste rozświetlenie światełek na choince w centrum. W kolejnych dniach miejscowość ma odwiedzić Święty Mikołaj, by wręczyć dzieciom przygotowane przez ich rodziców prezenty mikołajkowe i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z uczestnikami wydarzenia.

Następne odsłony jarmarku w dniach 10-12 i 17-23 grudnia oferują jarmark pełen niespodzianek. Odwiedzający będą mogli się wyposażyć w niezbędne akcesoria świąteczne, m.in. w choinki, stroiki świąteczne, drobne upominki dla bliskich, a nawet w żywe karpie. Dodatkowo dostępne będą strefa pakowania, strefa Świętego Mikołaja, świąteczny catering oraz szeroki wachlarz sklepów tematycznych.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.