Świąteczny Jarmark na Placu Wolności!

Świąteczny Jarmark na Placu Wolności!

——

Data Wydarzenia: 15-20 grudnia, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Plac Wolności.

——

Już w piątek 17 grudnia rozpocznie się tradycyjny, wręcz kultowy dla mieszkańców Bielsko-Białej jarmark świąteczny, czyli Święta na Starówce – w nieco okrojonej wersji, choć wciąż pełen atrakcji w postaci mnóstwa występów artystycznych.

Z tej okazji Plac Wolności ponownie zabłyszczy w całej swojej okazałości i na trzy dni stanie się centrum miasta jak za starych dobrych czasów. Dawno temu, bo na przełomie XVIII i XIX wieku, plac stanowił centralny punkt miejski. Dziś służy głównie za parking samochodowy, ale odbywają się na nim ważniejsze wydarzenia, m.in. Jarmark Galicyjski czy tegoroczne Święta na Starówce właśnie.

W związku z pracami organizacyjnymi do zbliżającego się festiwalu można spodziewać się pewnych zmian w ruchu drogowym – od 15 do 20 grudnia parking na Placu Wolności będzie zamknięty ze względu na przygotowania do Świąt na Starówce.

fot. Plac Wolności, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.