Super Paka dla Dzieciaka, czyli biegi, jarmark i koncerty

Super Paka Dla Dzieciaka, czyli bieg, jarmark i koncerty

Super Paka dla Dzieciaka, czyli biegi, jarmark i koncerty

Data Wydarzenia: 4 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W najbliższy weekend w Bielsku-Białej odbędzie się wydarzenie o nazwie Super Paka Dla Dzieciaka, czyli bieg charytatywny z jarmarkiem, koncertami i strefą zabaw dla dzieci w tle. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.

W ramach akcji Super Paka Dla Dzieciaka wystartuje mikołajkowy bieg w trzech różnych kategoriach: dla dzieci na dystansie 1 km, dla dorosłych na dystansie 5 km i dla wszystkich na dystansie 5 km w Nordic Walking. Całkowity zysk z opłat startowych zostanie przekazany na cele charytatywne, m.in. na prezenty dla najmłodszych podopiecznych Fundacji Imperium Sportu. W programie imprezy nie zabraknie też atrakcji, w tym jarmarku świątecznego ze strefą zabaw dla dzieci czy koncertów – wystąpi grupa Walimy w Kocioł i zespół Włóczykije.

Do wspólnej zabawy zapraszamy w niedzielę 4 grudnia o godzinie 13:00 przy Gemini Park w Bielsku-Białej. Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu.

fot. Super Paka Dla Dzieciaka – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.