Sukces nie zna barier: konkurs dla osób niepełnosprawnych

Sukces nie zna barier: konkurs dla osób niepełnosprawnych

Sukces nie zna barier: konkurs dla osób niepełnosprawnych

Data Wydarzenia: do 16 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zachęca do wzięcia udziału w konkursie Sukces nie zna barier 2022, który powstał głównie z myślą o osobach z niepełnosprawnościami udzielających się dla dobra bielskiego społeczeństwa. Można już zgłaszać kandydatury takich wybitnych jednostek.

Głównym celem konkursu Sukces nie zna barier 2022 jest promowanie pozytywnych zachowań osób niepełnosprawnych, które na co dzień przełamują bariery dotyczące niepełnosprawności, a ich postawa może stanowić wzór do naśladowania dla wszystkich członków społeczeństwa. Zgłosić do plebiscytu można pełnoletnią osobę z niepełnosprawnością, angażującą się w działalność społeczną na terenie miasta Bielsko-Biała.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu Sukces nie zna barier 2022 można dokonywać do dnia 16 listopada w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Wyniki poznamy w grudniu podczas uroczystej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

fot. Urząd Miejski BBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.